Arhiiv

13. Tallinna Pimedate Ööde Filmifestival (PÖFF) toimub 12. novembrist 6. detsembrini 2009. Festival soovib tutvustada Eesti publikule maailma kino kogu tema värvikuses, pakkudes vaimutoitu mitmele maitsele ja igale vanusele. Krimelte katusbränd Wolf Group on sel aastal festivali suurtoetaja. Korraldajaks on MTÜ Pimedate Ööde Filmifestival.

Esimest korda PÖFFi ajaloos korraldatakse Wolf Group Varjukino konkurss. Kõigile huvilistele on Solarise keskuses üleval varjukino boks, kus saab ise kätt proovida ja kohapeal ka filmida. Varjukino boks on avatud Solarises kuni 6. detsembrini ehk PÖFF-i lõpuni. Täpsem info konkursi kohta on üleval Wolf Groupi kodulehel.

Wolf Group on Eesti kapitalile kuuluva ehitusmaterjalide tootja Krimelte katusbränd, mis koondab enda alla kõik ettevõtte kaubamärgid, müügiettevõtted ja tehased nii Eestis kui ka välismaal. Wolf Groupi logos kujutatav hunt on põhjamaine sümbol, mis kannab endas tarkust, ambitsioonikust, julgust, aga ka oskusi koostööd teha. Nendest väärtustest lähtub ka Wolf Group.