Arhiiv

Ligi 95% oma toodangust eksportiv vuugihermeetikute ja ehitusvahtude tootja Krimelte viib kõik müügi- ja tootmisega tegelevad grupi ettevõtted ühe katusbrändi, Wolf Group, alla.

Tulevikus hakkavad kõik gruppi kuuluvad ettevõtted ning kaubamärgid kandma täiendusena Wolf Group’i sümboolikat, mis näitab nende kuulumist ettevõtete gruppi. Wolf Group koondab kõiki Krimelte müügi- ja tootmisettevõtteid Eestis ning välismaal, samuti kaubamärke PENOSIL ja Tempsi.

Krimelte juhatuse esimehe Jaan Puusaagi sõnul tingis uue katusbrändi loomise ettevõtte viimaste aastate kiire areng ning Krimelte laienemine uutesse tootmisvaldkondadesse.  „Uue katusbrändi kasutuselevõtmise eesmärk on luua olukord, kus kõik grupi ettevõtted jagaksid samu väärtuseid, mis tagab toodete kvaliteedi ja ärimudeli toimimise. Samuti muuta ettevõtete struktuur loogilisemaks ja arusaadavamaks meie klientide ning partnerite jaoks. Muudatus aitab klientidel seostada meie erinevaid tooteid ja ettevõtteid, et olla kindel kvaliteedis, mida hinnatakse enam kui 30 riigis,” rääkis Puusaag.

Wolf Groupi logol on kujutatud hunti. "Hunt on ilus põhjamaine sümbol, mis kannab endas tarkust, ambitsioonikust, julgust, aga ka oskust koostööd teha," rääkis Puusaag. "Sellistena näeme me ka ennast. Hunditeema ei ole Krimelte jaoks midagi uut. Oleme juba aastaid ennast Krimelte huntideks nimetanud, tegutseme ühtse karjana ning järgime huntide kreedot. Seetõttu on hundi temaatika sissetoomine katusbrändi täiesti loomulik. Soovime, et meie kliendid ja koostööpartnereid tunneksid end samuti osana meie hundikarjast."

Krimelte on Eesti päritolu Euroopa juhtiv vuugihermeetikute ja ehitusvahtude tootja. Ettevõttel on tehased Taanis, Venemaal ja Eestis ning müügiüksused Eestis, Lätis, Leedus, Ukrainas, Rumeenias, Bulgaarias ja Kasahstanis.

Enda tooteid turustab Krimelte kaubamärgi PENOSIL all, kuhu kuuluvad ehitusvahud, hermeetikud, ehitusliimid, tihendid ning impregneerimis- ja hüdroisolatsioonitooted. Wolf Group’i kuuluva Tempsi kaubamärgi all toodetakse ja turustatakse rikkalikus värvi-, struktuuri- ja materjalivalikus nn. hingavaid seinalahendusi.

Krimelte ettevõtete grupi 2008. aasta müügikäive oli 1,013 miljardit krooni ja ärikasum 74,4 miljonit krooni.