Arhiiv

Rahvusvahelise audiitorfirma Ernst & Young Baltic AS-i korraldatud konkursi Entrepreneur Of The Year 2008 tiitli sai Krimelte juhatuse esimees Jaan Puusaag.

„Nii tugevate finalistide seast väljavalituks saada on suur au ning tunnustus aastatepikkuse tehtud töö eest, mille jooksul olen teinud seda, mis mulle meeldib ning tänu sellele on ka töö kandnud vilja,“ lausus OÜ Krimelte juhatuse esimees Jaan Puusaag.

Ernst & Young Baltic AS-i vastutava partneri Hanno Lindpere sõnul soovib Ernst & Young konkursiga elavdada ettevõtluse arengut ja toetada omalt poolt Eesti majanduse kasvu.

Konkursi lõppvooru pääsesid ka Valeri Iltšenko Envirolyte Industries International OÜ-st, Jelena Masli RGR Airon OÜ-st, Andrus Loog Taastava Kirurgia Kliinik AS-ist ja Taavi Kotka Webmedia AS-ist.

Eesti konkursi võitja pääseb koos kaaslasega reisile Monte Carlosse, kus toimub rahvusvaheline World Entrepreneur Of The Year lõppvoor. Ühtlasi saab võitja World Entrepreneur of the Year Academy eluaegse liikmelisuse, mis annab võimaluse luua suhteid maailma parimate ettevõtjatega.

Entrepreneur of the Year on 1986. aastal USA-st alguse saanud rahvusvaheline konkurss ettevõtjatele, mida viiakse läbi juba 23. korda. Konkurssi on korraldatud enam kui 50 riigis ja 135 linnas, Eestis toimus see esmakordselt.