Arhiiv

Teisipäeval, 3. märtsil korraldab SEB teist korda seminar-töötoa Innovatsioonilabor 2015 (iLab 2015), kus Euroopa hinnatud ja kogenud ärijuhid, innovaatorid ning ettevõtluskonsultandid jagavad inspireerivaid edulugusid, praktilist infot ja kasulikke nõuandeid. iLab 2015 korraldab SEB ka Lätis ning Leedus, kokku 900 osalejale kolmes Balti riigis.Tallinnas toimuvale iLab 2015-le on oodatud väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete (VKE) esindajad, kes on huvitatud uutele turgudele laienemisest ning käibe kasvatamisest innovatsiooni abil. Praeguseks on üritusele registreerunud 350 osalejat. Seminaril esinevad mitmed innovatsioonivaldkonna eksperdid Eestist ja välismaalt: Business Models Inc juht Patrick van der Pijl (Holland), Wirkaufensi asutaja Christian Wolf (Saksamaa), rahvusvahelise ehituskeemiaettevõtte Krimelte tegevdirektor Alar Salum, Rootsi tunnustatud innovatsioonikonsultandid Andréas Breiler ja Jonas Michanek ning rakenduse Wrapp kaaslooja ja endine Spotify tehnoloogiajuht Andreas Ehn (Rootsi).

“Tänapäeva ettevõtted teavad, et pärast edukat uuendustesse investeerimist võib tootmine ja teenuste osutamine nõuda vähem ressursse ning et sellel võib olla ettevõtte finantsseisule positiivne mõju. Seepärast soovib SEB avardada ettevõtete teadmisi innovatsioonist ja korraldab 3. märtsil juba teist aastat järjest Innovatsioonilabori,” rääkis SEB jaepanganduse ja tehnoloogia valdkonna juht ja juhatuse liige Eerika Vaikmäe-Koit.

iLab 2015 raames toimuvad lisaks ettekannetele ka grupitööd, mille raames otsitakse üheskoos osalejatega vastuseid küsimustele, kuidas jõuda toote ja turu sobivuseni, kuidas kiiremini kasvada ning kuidas rakendada kasvustrateegiat.

iLab 2015 toimub Tallinnas Vaba Lava teatrikeskuses 3. märtsil. Rohkem infot ürituse toimumise kohta leiab  http://www.seb.ee/innovatsioonilabor.