Arhiiv

Vuugihermeetikute ja ehitusvahtude tootja Krimelte kaubamärgi PENOSIL tooteperekonda lisandus uus PVA liim WoodFix, mis liimib ideaalselt puitu, paberit, kartongi ja nahka, sobib hästi kõvakaaneliste raamatute parandamiseks ning laminaat- ja laudparketi paigaldamiseks.

WoodFixi saab kasutada ka näiteks köögi-, vannitoa- ja aiamööbli, akna- ja ukseraamide, dekoratiivelementide puitesemete liimimiseks.
Toote niiskuskindlus on D3, vastavalt normile DIN EN 204/205, ning värvus valge, mis peale kuivamist muutub läbipaistvaks.

PENOSIL tootevalikusse kuuluvad ehitusvahud, hermeetikud, liimid, kitid, puhastusvahendid, tule- ja kuumustõkketooted, tihendid ning tööriistad. Tooted sobivad nii professionaalsetele ehitajatele kui ka kodukasutajatele ning neid müüakse enam kui 20 riigis.

Krimelte tõi PENOSIL kaubamärgi turule 2006. aasta suvel, vahetades selle vastu välja Krimelte senised tuntuimad kaubamärgid Penoflex, Penoseal ja Penofix. Krimelte on Eesti päritolu vuugihermeetikute ja ehitusvahtude tootja. Firma tegutseb aastast 1994, tootmist alustati Eestis 1998. aastal.