Arhiiv

Novembris sai Krimelte OÜ GEV’i (GEV – the Association for the Control of Emissions in Products for Flooring Installation, Adhesives and Building Materials) liikmeks, mis annab võimaluse läbi EMICODE® pakkuda tarbijatele, projekteerijatele, arhitektidele ja mehaanikutele juhiseid liimide, ehitusmaterjalide ja põrandakatete paigalduse valikuks. See on sõltumatu ja erapooletu hinnang toodetele, mis tagab kõrgeimal tasemel tarbijate ja keskkonna kaitse.

Krimelte tootearendusjuht Riho Eensoo selgitas, et EMICODE® märgis on seadusega kaitstud kaubamärk. Ainult GEV liikmetel on lubatud kasutada EMICODE® litsentsiga märki.

Ainult tooted, mis vastavad kõige kõrgematele GEV testimis nõuetele võivad kasutada EMICODE® märgistust pakendil, mis kinnitab parimat võimalikku tervise- ja keskonnakaitset.

EC1 on kõrgelt tunnustatud märk nii Euroopas, USA-s kui ka Kanada turgudel. “GEV liikmed käivad ühte sammu tehnoloogia arenguga, et töötada välja ja toota oma tooteid veelgi keskkonnale ja tervisele kokkusobivalt,” lisas Eensoo.