Arhiiv

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus, Kaubandus- ja Tööstuskoda ning Tööandjate Keskliit andsid Wolf Groupi kuuluvale OÜ-le Krimelte "Disaini Rakendaja 2011" auhinna. "Disaini Rakendaja 2011" on ettevõtluskonkursi "Ettevõtluse Auhind" üks kategooriatest, millega tunnustatakse Eesti ettevõtteid, kes on saavutanud majanduslikku edu originaalse disainiloominguga ning innustatakse kohalikke ettevõtjaid koostööle Eesti disaineritega.

Krimelte on järjepidevalt ja strateegiliselt rakendanud disaini kogu oma tegevuse ulatuses alates aastast 2005. Fookuses on eelkõige toodete disain, kuhu kaasatakse nii graafilisi- kui ka tuntud tööstusdisainereid. Lisaks kasutab Krimelte disaini ka töötajate ja koostööpartnerite motivatsioonisüsteemis, kus klubi Wolf Club on omaette bränd.
Konkurss "Ettevõtluse Auhind" on kõrgeim riigipoolne tunnustus ettevõtjatele ja ettevõtlikkusele ning samas ka pikima ajalooga ettevõtluskonkurss Eestis. Konkursi käigus selgitatakse välja enim kasu toonud ettevõtted kuues riigi jaoks kõige olulisemas valdkonnas.

Wolf Group koondab Euroopa juhtiva ehituskeemia ja -materjalide tootja, Krimelte, müügi- ja tootmisettevõtteid Eestis ning välismaal. Wolf Grupi tehased asuvad Eestis ja Venemaal, müügiüksused nii Eestis, Lätis, Leedus, Ukrainas, Rumeenias, Bulgaarias ja Taanis. Ekspordigeograafia hõlmab ligi 50 riiki Norrast Austraaliani, Brasiiliast Jaapanini.