Arhiiv

EBS Nõukoda valis juba kahekümnendat korda Aasta Ärijuhi tiitli võitja, kelleks seekord osutus Ehitusvahtude tootja Krimelte juht ja asutaja Jaan Puusaag. Valiku tegemisel muutus otsustavaks Jaan Puusaagi oskus arendada kahe-mehe firmast välja globaalsel tasemel ettevõte, mille aastakäibeks on üle 64 miljoni euro. Nii tiitel kui ka rändauhind antakse üle 16. juunil EBSi lõpuaktusel Estonia Kontserdisaalis.
Krimelte juhatuse esimehe, Jaan Puusagi sõnul tuli Ärijuhi tiitel meeldiva üllatusena: „See tiitel on minu jaoks erakordselt meeldiv üllatus ja kindlasti tunnustus kogu meie meeskonnale.“

Jaan Puusaag juhtimisel on 1994. aastal loodud väiksest ehitusvahte vahendavast firmast kasvanud välja Euroopa üks valdkonna juhtivaid tootmisettevõtteid, kelle tänane geograafia hõlmab rohkem kui neljakümmet riiki Euroopa Liidust kuni Jaapanini välja.

EBS-i rektor Peeter Kross: „Seekordne valik oli väga keeruline, sest üles oli seatud tervelt 15 väärikat kandidaati. Valikut tehes pidas EBSi Nõukoda kõige olulisemaks Krimelte võimsat läbimurret välisturgudel. See on suurepärane näide edukast juhtimisest. Eesti majandus vajab täna just niisuguseid globaalselt mõtlevaid ja tegutsevaid ettevõtlikke inimesi“ lisas Kross.

Aasta Ärijuhi tiitliga on EBSi Nõukoda premeerinud edukaid ärijuhte juba Eesti taasiseseisvumisest alates. Tiitel antakse inimesele, kes on üles ehitanud tugeva ja elujõulise firma või firmade grupi, mille majandustegevus on silmapaistev. Lisaks peab Aasta ärijuhi kandidaat olema tuntud ja positiivse imagoga majandusringkondades ja avalikus elus. Lisainfo, k.a. varem tiitli pälvinud ärijuhtide nimekiri, on saadaval aadressil http://www.ebs.ee/ebs-aasta-arijuht.

EBSi nõukotta kuuluvad silmapaistvad Eesti ja välismaa haridus- ja ärimaailma juhid ja ühiskonna-tegelased. Rikka ja mitmekülgse kogemustepagasiga liikmed loovad tugeva sideme EBSi akadeemilise ja ärimaailma vahel.